Stíhačky okolo Jakubianky

5.ročník pretekov STÍHAČKY OKOLO JAKUBIANKY a výzva VYTIAHNI BEŽKY 

VYHODNOTENIE A CENY
Zapojiť sa môžete INDIVIDUÁLNYM BEŽKOVANÍM aj po 20.12.2023. Stačí vyplniť formulár na zaslanie fotografie. Každá fotografia bude ocenená poukazom na športovanie.

 

PODMIENKY A PROPOZÍCIE PRETEKOV:

Pre neisté snehové podmienky a možnosť zapojenia sa pre väčší počet účastníkov Vás pozývame na INDIVIDUÁLNE BEŽKOVANIE, ktorým sa môžete zapojiť do tradičných pretekov v klasickom bežkovaní popri rieke Jakubianka alebo kdekoľvek inde. 

Ako sa zapojiť:
1. Prejsť akúkoľvek dlhú trasu na bežkách.
2. Vyplniť formulár a priložiť fotografiu bežkára z miesta bežkovania.
Termín: od 29. novembra 2023 do 20. decembra 2023

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez formulár zaslať fotografiu a kontaktné údaje

Štartovné: bezplatný štart

Ceny:  zaujímavé ceny pre 10 vyžrebovaných účastníkov + malá odmena pre všetkých účastníkov v podobe poukazu na športovanie.

ŠRC – permanentka do posilňovne, Nezbedníček – vstup do detského ihriska + solária, Jozef Rabatin - kožený opasok, Zuzana Rabatinova – obraz, Terézia Boďová krajčírstvo Bodka – vak pre deti, Bistro Štelka – konzumné 30eur, WALLHALA – rodinné vstupy, Ladislav Repka – keramika, Potraviny Goral – darčekový kôš, Calendula – výrobky pre zdravie. Ďakujeme všetkým sponzorom.

FORMULÁR PRE ZASIELANIE VÝSLEDKOV (kliknite a zašlite súťažnú fotografiu)

V prípade problémov so zaslaním fotografie - môžete ju zaslať aj emailom na: aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk s menom a priezviskom účastníka a miestom bežkovania.

Pre prípadné otázky alebo nejasnosti volajte: Jozef Jendrichovský, tel: 0911 794 174

Osobitné upozornenia: Každý účastník sa zúčastňuje pretekov na vlastné riziko a zodpovednosť.
Súhlas so spracovaním osobných údajov: Zapojením sa do výzvy dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, zverejnením fotografií a osobných údajov pre účely prezentácie podujatia a organizátorov a uverejneňovaním výsledkov na internetových stránkach a prezentáciách organizátora na sociálnych sieťach a youtube. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, no odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov, ktoré bolo realizované pred odvolaním súhlasu.

Plagát - SOJ 2023: