Stíhačky okolo Jakubianky 2023

4.ročník regionálnych pretekov STÍHAČKY OKOLO JAKUBIANKY  

Zapojiť sa môžete INDIVIDUÁLNYM BEŽKOVANÍM v termíne od 01.12.2022 do 31.03.2023
POZOR!!!!  Až do 30.04.2023 máte možnosť zaslať výsledok či už do výzvy VYTIAHNI NIELEN BEŽKY alebo do pretekov STÍHAČKY OKOLO JAKUBIANKY:

 

Nakoľko v súčasnosti protipandemické opatrenia nedovoľujú organizáciu športových podujatí, pozývame vás na INDIVIDUÁLNE BEŽKOVANIE, ktorým sa môžete zapojiť do tradičných pretekov v klasickom bežkovaní popri rieke Jakubianka. Trasa tradičných pretekov je v tomto roku s ľubovoľným štartom kdekoľvek na trase okolo rieky Jakubianka, podmienkou je prejsť celý okruh okolo rieky ľubovoľným smerom, pričom je potrebné prejsť cez hlavný most v obci Nová Ľubovňa (nie cez novú železnú lávku) a tiež cez nový most objazdovej komunikácie v Starej Ľubovni. Celkový okruh je približne 5,03 km, nakoľko zasielané trasy môžu byť rôzne, čas bude prepočítaný za každého účastníka na 5 km.
Vyhodnotenie: poradie podľa najlepších časov v jednotlivých vekových kategóriách

Každý účastník sa môže zapojiť do TOMBOLY PRE ANDREJKU a podporiť jej liečbu zaslaním príspevku v hodnote min. 5 EUR a tak sa zapojiť do žrebovania o Hlavnú cenu - Romantický pobyt v Kúpeľoch Smerdžonka v Červenom Kláštore.

PODMIENKY A PROPOZÍCIE PRETEKOV:
1. Prejsť určenú trasu.
2. Vyplniť formulár a priložiť snímku obrazovky z GPS aplikácie a fotografiu bežkára z miesta bežkovania.
3. Všetky svoje príspevky môžete zároveň zverejniť aj vo FB skupine AKTÍVNE SLOVENSKO a príspevky s najvyšším počtom lajkov yes dostanú špeciálnu cenu.

Termín: od 1. decembra 2021 do 31. marca 2022

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez formulár zaslať požadované údaje a fotografie

Štartovné: bezplatný štart

Ceny:  vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom     TOMBOLA: hlavná cena - Romantický pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Smerdžonka

FORMULÁR PRE ZASIELANIE VÝSLEDKOV:
VÝSLEDKOVÝ FORMULÁR STÍHAČKY OKOLO JAKUBIANKY 2021-2022 - prostredníctvom tohto formulára môžete zaslať SVOJ VÝSLEDOK BEŽKOVANIA - TRASU

Osobitné upozornenia: Každý účastník sa zúčastňuje pretekov na vlastné riziko a zodpovednosť.
Súhlas so spracovaním osobných údajov: Zapojením sa do výzvy dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, zverejnením fotografií a osobných údajov pre účely prezentácie podujatia a organizátorov a uverejneňovaním výsledkov na internetových stránkach a prezentáciách organizátora na sociálnych sieťach a youtube. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, no odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov, ktoré bolo realizované pred odvolaním súhlasu.

Súťažiaci z Novej Ľubovne v roku 2017