Mám sen

Potrebujete pomoc? Pomôžeme vám.

Ak máte starosti a potrebujete pomoc - napríklad s učením vášho dieťaťa, potrebujete postrážiť svoje ratolesti, potrebujete, aby niekto navštívil vašich starých alebo chorých rodičov a rozveselil ich, len tak sa porozprával, alebo im priniesol obed, či vybral lieky z lekárne, napíšte na našu adresu aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk  Máme vo svojich radoch dobrovoľníkov, ktorí sú ochotní urobiť dobrý skutok bez nároku na odmenu. Kde je vôľa, tam sa nájde určite aj cesta. Nechajte sa prekvapiť, že to naozaj môže fungovať.

Splňte niekomu sen a niekto určite splní ten váš.

Ponúkame Vám priestor, aby ste sa podelili s obyčajnými ľudskými túžbami a snami, ktoré si z nejakého dôvodu neviete splniť sami. My veríme, že sa nájde niekto z našich členov, alebo dobrodinec, ktorý vám sen dokáže splniť a to dokonca bezplatne. Bude mať určite dobrý pocit a my mu ponúkame čestné členstvo v združení na 1.rok bezplatne a každé splnenie sna oceníme aj patričnou nádielkou bodov v našom bodovacom systéme.

Svoj sen napíšte na aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk a ak chcete splniť sny, ktoré sme zverejnili, napíšte na rovnakú adresu.

Tešíme sa na ozajstných dobrodincov.

Prvý sen je splnený, išlo o Dominiku a jej túžbu hrať forbal s vlastnou hokejkou.