Aktuality

 

Výlet do Prešova - futbalový zápas

Zažite sobotu trochu inak. Pozývame deti, ale aj ich rodičov na výlet do Prešova na zápas futbalových mužstiev do 16 r., ktorý je spojený aj so spoznávaním mesta Prešov či Šarišského hradu. Prihláste sa telefonicky, mailom alebo cez FB.

Otvárame florbalovú sezónu

Nielen pre tých, ktorí majú chuť pravidelne športovať, ale aj pre tých, ktorí majú čas iba občas a nemajú si s kým zahrať. V novom školskom roku otvárame florbalovú sezónu už v piatok 04.09.2015 o 18,00 hod. v Novej Ľubovni.

Ak ste z inej obce a máte záujem hrať florbal, resp. máte záujem o iný šport, kontaktujte nás na adrese aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk a my sa pokúsime rozšíriť naše športové aktivity a splniť vaše požiadavky.

Aktívny život už aj v Chmeľnici

Otvárajú sa nové možnosti športovania a trávenia voľného času pre obyvateľov obce Chmeľnica. Chceme zapojiť hlavne deti a mládež, ale aj rodičov, ktorí možno nemajú čas alebo zamestnanie na pravidelnú činnosť, ale občas si chcú zašportovať alebo zmysluplne vyplniť voľný čas.

Naše združenie sa postupne rozširuje aj do iných obcí, kde sa nájdu aktívni koordinátori, ktorí sú ochotní organizovať činnosť združenia.

V obci Chmeľnica sa myšlienky združenia stretli s pochopením u predsedu športovej komisie Dominika Špesa, riaditeľky školy Mgr. Ľudmily Klimkovej a tiež u pani starostky Ing. arch. Zity Pleštinskej, s ktorou bola uzavretá Dohoda o využívaní miestností a priestorov verejných športovísk.

Prvými koordinátormi činnosti v obci Chmeľnica sa stali Matej Kormanský, ktorý má na starosti celý športový klub a v súčasnosti zároveň trénuje vo futbale žiacky tím a Jozef Moščovič, ktorý má na starosti klub mládeže.

Ak vás činnosť združenia zaujala, máte nejaký nápad čo by sa mohlo v obci realizovať a ste ochotný pridať ruku k dielu, napíšte nám. Rovnako sa ozvite, ak by ste podobné aktivity privítali aj vo vašej obci.

 

Kontaktné údaje:

Aktívny život, o.z.

Šéf združenia: Mgr. Jozef Jendrichovský, tel. 0911 794 174, email: aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk  web-stránka: www.aktivnyzivot.sk

CYKLOPÚŤ do LITMANOVEJ

Pozývame Vás na podvečerno-nočnú cyklopúť na horu ZVIR do Litmanovej. Ak sa chce niekto pridať, nech sa páči. Treba mať so sebou aj prilbu a osvetlenie bicykla. Môžete zobrať aj slovenské knižky na liturgiu.

 

Prázdninový futbal - každý piatok

Nakoľko je telocvičňa v Novej Ľubovni cez prázdniny zatvorená, pripravili sme namiesto florbalu minifutbal v Starej Ľubovni pri ZŠ Levočská každý piatok od 18,00 hod. Prihlásiť sa môžete štandardne cez prihlasovací formulár. Teším sa - uvidíme sa na tomto ihrisku.

Kontaktné miesto a poštová schránka

Páčia sa vám naše aktivity? Chcete sa zapojiť? Ste našimi členmi a máte nové nápady? Veľmi radi sa s vami stretneme a porozprávame. Máme kanceláriu a poštovú schránku v Starej Ľubovni. Tu môžete odovzdať prihlášku do združenia. Schánku nájdete vo vysokej budove oproti pošte, na prízemí, v chodbe vedľa predajne charity oznaženú ako Aktívny život, o.z. Bližšie informácie o fungovaní a podujatiach združenia, prípadne prihlášky pre rodičov, či kamarátov si môžete vyzdvihnúť na prízemí tej istej budovy, v našej kancelárii.

Športujte výhodnejšie s celou rodinou

Jedným z hlavných cieľov nášho združenia je vytváranie podmienok pre športové vyžitie našich členov. Ponúkame množstvo možností v okrese Stará Ľubovňa, kde si môžete zašportovať za symbolické poplatky. Staňte sa členom združenia a časť ceny za prenájom športoviska zaplatíme za vás. Hráme futbal, florbal, volejbal, pingpong, tenis. Pridajte s k nám, zbierajte body nielen za víťazstvá, ale aj za účasť. Dvakrát ročne môžete získať zaujímavé ceny.

Ak Vám chýba nejaký šport, ktorému by ste sa chceli venovať a nie je v našej ponuke, stačí napísať na aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk a my skúsime rozšíriť našu ponuku. Tešíme sa na Vás.

Spustili sme projekt vzájomnej pomoci a plnenia snov

Prvým snom, ktorý chceme plniť je sen Dominiky o florbalovej hokejke. Veríme, že sa sen stane čoskoro splneným snom. 

Spoločné sledovanie hokejového zápasu Slovensko - Rusko

Mesto Stará Ľubovňa, Aktívny život o.z. Vás pozývajú sledovať priamy prenos MS v hokeji 2015 na veľkom plátne a spoločne fandiť našim v dôležitom zápase skupiny, v Kultúrnom dome v Starej Ľubovni - v nedeľu 10.5.2015 od 20.00 hod.

VALEC - ustanovujúce valné zhromaždenie združenia

Aktívni ľudia, ktorým záleží na tom, ako prežijú svoj život sa po prvý krát stretnú na ustanovujúcom valnom zhromaždení. Pridajte sa.

Valné zhromaždenie sa uskutoční v piatok 08.05.2015 o 14,00 hod. v Klube dôchodcov (Farský klub) v Novej Ľubovni.