Stíhačky okolo Jakubianky 2020

3. ročník bežeckých pretekov Stíhačky okolo Jakubianky 2020 v Novej Ľubovni

PRETEKY ZRUŠENÉ PRE NEPRIEZEŇ POČASIA

Vážení milovníci zimných športov.

Občianske združenie Aktívny život a Obec Nová Ľubovňa Vás pozývajú v nedeľu 02.02.2020 na tretí ročník pretekov v behu na lyžiach Stíhačky okolo Jakubianky. Štart je naplánovaný na 10,00 hod. od Bistra Štelka v Novej Ľubovni. Prihlásiť sa môžete online do 30.01.2020 na stránke www.aktivnyzivot.sk Nebude chýbať súťaž v streľbe zo vzduchovky pre všetky vekové kategórie, občerstvenie, hudba a skvelá zábava.Tešíme sa na všetkých súťažiacich, ale aj fanúšikov zimných športov.

Trasa behu vedie po hrádzi potoka Jakubianka rovinatým terénom do Starej Ľubovne až k mostu na objazdovej komunikácii a po druhej strane potoka späť. Intervalový spôsob štartu umožňuje skúsenejším bežcom vychutnať si pocit víťazstva a na druhej strane nevystavuje stresu z pretekárskeho neúspechu začínajúcich alebo rekreačných bežcov.

Dátum: nedeľa, 02. februára 2020

Miesto: (zhromaždisko, štart, cieľ) – oproti Bistru Štelka, Nová Ľubovňa

Prihlášky: do 31. januára 2020

  • telefonicky: 0911 794 174
  • v prípade nedostatku snehu na hrádzi sa bude súťažiť na krátkom okruhu pred Bistrom Štelka, resp. organizátorom určenom priestore             

Prezentácia: do 09,30 hod. v deň pretekov

Štartovné: 4 €, pri prihlásení po termíne alebo v deň konania 8 €

Ceny:  Vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom

PROPOZÍCIE PRETEKOV

FORMULÁR  PRIHLÁŠKY NA STÍHAČKY OKOLO JAKUBIANKY  - prostredníctvom tohto formulára sa môžete prihlásiť na preteky do konrétnej kategórie.

Súťažiaci z Novej Ľubovne v roku 2017