Stolný tenis

 Stolný tenis

Stolný tenis patrí medzi najrýchlejšie športové hry na svete, učí mať rýchly odhad hernej situácie a jej okamžité riešenie najvhodnejším herným spôsobom.

Predchodcom stolného tenisu bola stará japonská hra gossima, ktorú priniesli do Európy Anglicania v 80. rokoch minulého storočia.

Pôvodný názov ping-pong bol zvukomalebným vyjadrením úderov lopticky dopadajúcej na stôl.

Nemáš s kým hrať? Žiadny problém.

Poznáš to. Máš chuť si zahrať pingpong a nemáš s kým. Práve preto je výhodou, že si členom združenia. Vyplň tento krátky formulár kedy a kde si chceš zahrať. Mailom ti príde kontakt na člena, ktorý má záujem si tiež zahrať. Potom sa už len telefonicky dohodnete, obsadíte si termín a môžete hrať. Ak ešte nie si členom, pridaj sa k nám.

Chcete si zahrať cez združenie

Keď máš s kým hrať, stačí si vybrať termín a prihlásiť sa na zápas. Ak vyhovujúci termín tam nie je uvedený, volajte priamo koordinátora na tel.: 0911794174. Výhodou hrať ako člen združenia je získavanie bodov za každý zápas, podľa počtu zúčastnených hráčov. Taktiež evidujeme aj počet vyhratých setov. Tieto body a sety raz plánujeme vyhodnocovať a udeľovať ceny pre víťazov aj za množstvo odohratých zápasov.