Vytiahni bežky a pomôž Andrejke

Celoslovenská výzva Vytiahni bežky a pomôž Andrejke 2022  

Zapojiť sa môžete akýmkoľvek pohybom na čerstvom vzduchu v termíne od 01.12.2021 do 31.03.2022

VYTIAHNI BEŽKY (VB)

Športovo-charitatívne podujatie je určené pre celé Slovensko, dokonca pre bežkárov aj nebežkárov na celom svete. Zapojiť sa môže každý, kto sa vyberie na bežkách, lyžiach, skyalpoch, bicykly, inom dopravnom alebo zábavnom prostriedku, či pešo kdekoľvek, kedykoľvek a na akúkoľvek dlhú trasu. V tomto prípade dokonca nie je povinné zasielať GPS záznam o prejdenej trase - stačí nám meno, adresa, dĺžka trasy a fotografia s popisom, kde sa bežkovanie uskutočnilo. Každý účastník sa môže zapojiť do TOMBOLY PRE ANDREJKU a podporiť jej liečbu zaslaním príspevku v hodnote min. 5 EUR a tak sa zapojiť do žrebovania o Hlavnú cenu - Romantický pobyt v Kúpeľoch Smerdžonka v Červenom Kláštore.
Vyhodnotenie: náhodne vyžrebovaní výhercovia, najdlhšia jednorazová trasa, najviac prejdených kilometrov za všetky príspevky súťažiaceho, právo organizátora vyhodnotiť bežkovanie aj na základe ďalších kritérií.

 

PODMIENKY A PROPOZÍCIE PRETEKOV:
Podmienky účasti pre všetky disciplíny:
1. Vytiahnuť bežky, bike alebo botasky a prejsť ľubovoľnú trasu.
2. Vyplniť formulár a priložiť snímku obrazovky z GPS aplikácie so záznamom trasy a výsledného času (GPS nie je povinné pre disciplínu č. 2 Vytiahni bežky)
3. Zaslať fotografiu súťažiaceho priamo z miesta bežkovania.
4. Všetky svoje príspevky môžete zároveň zverejniť aj vo FB skupine AKTÍVNE SLOVENSKO a príspevky s najvyšším počtom lajkov yes dostanú špeciálnu cenu.

Termín: od 1. decembra 2021 do 31. marca 2022

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez email alebo formulár zaslať požadované údaje a fotografie

Štartovné: bezplatný štart

Ceny:  vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom     TOMBOLA: hlavná cena - Romantický pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Smerdžonka

FORMULÁR PRE ZASIELANIE VÝSLEDKOV:
VÝSLEDKOVÝ FORMULÁR VYTIAHNI BEŽKY 2021-2022 - prostredníctvom tohto formulára môžete zaslať SVOJ VÝSLEDOK BEŽKOVANIA - TRASU

VIAC INFORMÁCIÍ: Jozef Jendrichovský, telefón: 0911 794 174, email: aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk

Osobitné upozornenia: Každý účastník sa zúčastňuje pretekov na vlastné riziko a zodpovednosť.
Súhlas so spracovaním osobných údajov: Zapojením sa do výzvy dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, zverejnením fotografií a osobných údajov pre účely prezentácie podujatia a organizátorov a uverejneňovaním výsledkov na internetových stránkach a prezentáciách organizátora na sociálnych sieťach a youtube. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, no odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov, ktoré bolo realizované pred odvolaním súhlasu.

Súťažiaci z Novej Ľubovne v roku 2017