Vytiahni bežky

Celoslovenská výzva Vytiahni nielen bežky 

Zapojiť sa môžete akýmkoľvek pohybom na čerstvom vzduchu v termíne od 01.12.2022 do 31.03.2023
Svoj výsledok môžete zadať do 30.04.2023

VYTIAHNI BEŽKY (VB)

Športovo-charitatívne podujatie je určené pre celé Slovensko, dokonca pre bežkárov aj nebežkárov na celom svete. Zapojiť sa môže každý, kto sa vyberie na bežkách, lyžiach, skyalpoch, bicykli, inom dopravnom alebo zábavnom prostriedku, či pešo kdekoľvek, kedykoľvek a na akúkoľvek dlhú trasu. V tomto prípade dokonca nie je povinné zasielať GPS záznam o prejdenej trase - stačí nám meno, adresa, dĺžka trasy a fotografia s popisom, kde sa bežkovanie uskutočnilo.

Vyhodnotenie: náhodne vyžrebovaní výhercovia, najdlhšia jednorazová trasa, najviac prejdených kilometrov za všetky príspevky súťažiaceho, právo organizátora vyhodnotiť športovanie aj na základe ďalších kritérií.

 

PODMIENKY A PROPOZÍCIE PRETEKOV:
Podmienky účasti pre všetky disciplíny:
1. Vytiahnuť bežky, bike alebo botasky a prejsť ľubovoľnú trasu.
2. Vyplniť formulár a priložiť snímku obrazovky z GPS aplikácie so záznamom trasy a výsledného času (GPS nie je povinné pre disciplínu č. 2 Vytiahni bežky)
3. Zaslať fotografiu súťažiaceho priamo z miesta bežkovania.

Termín: od 1. decembra 2022 do 31. marca 2023

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez email alebo formulár zaslať požadované údaje a fotografie

Štartovné: bezplatný štart

Ceny:  vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom     TOMBOLA: hlavná cena v hodnote 50 eur

FORMULÁR PRE ZASIELANIE VÝSLEDKOV:
VÝSLEDKOVÝ FORMULÁR VYTIAHNI BEŽKY 2022-2023 - prostredníctvom tohto formulára môžete zaslať SVOJ VÝSLEDOK BEŽKOVANIA - TRASU

VIAC INFORMÁCIÍ: Jozef Jendrichovský, telefón: 0911 794 174, email: aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk

 


Osobitné upozornenia: Každý účastník sa zúčastňuje podujatia na vlastné riziko a zodpovednosť.
Súhlas so spracovaním osobných údajov: Zapojením sa do výzvy dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, zverejnením fotografií a osobných údajov pre účely prezentácie podujatia a organizátorov a uverejneňovaním výsledkov na internetových stránkach a prezentáciách organizátora na sociálnych sieťach a youtube. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, no odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov, ktoré bolo realizované pred odvolaním súhlasu.