Vtipy

Smiech je korením ľudského života, zlepšuje naše zdravie, uvoľňuje nervovú sústavu a predĺžuje nám život. Hoci sa niekedy zdá, že nie je dôvod na úsmev alebo máme naozaj zlý deň, zaiste nás poteší, keď sa na nás niekto usmeje a nakazí nás dobrou náladou. Nič to nestojí a hneď sa cítime lepšie.
 
Aké je to príjemné, keď stretneme človeka, ktorý má zmysel pre humor a poteší nás svojim láskavým slovom. Dnes máme mnoho možností, ako sa zabaviť na sociálnych sieťach, vtipných videách, či fotografiách. Je však jeden fenomén zábavy, ktorý je tu už dávno predtým a to sú vtipy. 
 
Myslím, že vtipy tu budú stále a aj keď si mnohí z nás myslia o sebe, že ich nevedia rozprávať, určite to nie je dôvod na to, aby sme o túto zábavu prišli. Určite máte svoj obľúbený vtip, tak neváhajte a potešte svoju rodinu, známych či kolegov v práci. Nič Vás to nestojí, len štipku odvahy a môžete niekomu okamžite zlepšiť náladu. A pamätajte, že najväčšia radosť je škodoradosť a nedokonalosť je ľudská, no zároveň aj vtipná a taký pokazený vtip alebo breptík vie niekedy zabaviť najviac.
 
Preto aj na našich stránkach nájdete výber vtipov, ktorými môžete niekoho rozosmiať. Zároveň vám ponúkame možnosť, podeliť sa o tie vaše obľúbené vtipy. Naše združenie v spolupráci s Ľubovnianskou mediálnou spoločnosťou každý týždeň pripravuje rubriku Bryndzovinky v Ľubovnianskych novinách, do ktorej môžete emailom zasielať svoje vtipy na adresu: mojvtip@gmail.com