člen: zdarma

Koordinátor:

Jozef Jendrichovský, tel.: 0911 794 174

Vyhodnotenie podujatia

Neplánovaná akcia sa vydarila. Víťazom prvého preteku bol Samko Trenčík, ktorý zvládol súťažný okruh za 1 min. 14 sekúnd. Pri druhom preteku svoj výkon ešte zlepšil na čas 1 min. 6 sekúnd. Posledný pretek bol náročnejší, pretože pretekári museli absolvovať až dve súťažné kolá a opäť zvíťazil Samko Trenčík.

Takmer všetci cyklistickí pretekári prijali výzvu na cyklotúru do Starej Ľubovne. Trasa bola jasná - BILLA. V rekreačnom tempe sme to všetci úspešne zvládli za necelých 12 minút. Po trase sme sa stretli aj s dobrými ľuďmi. "Krstný otec" Rasťo Šoltýs nám bezplatne poskytol občerstvenie. Po návrate z cyklotúry sme sa zastavili v "Rajskej záhrade", kde nám dievčatá Emka, Sárka a Eliška pripravili vodu a čerešne.