Podporte ADAMA a jeho štúdium

Clanok: 

1 Podpora vzdelávania šikovných študentov                
Vďaka vašej podpore pomáhame študentom na ceste za kvalitným vzdelaním. Finančne môžete podporiť konkrétneho študenta, ktorý potrebuje najmä finančnú pomoc, aby sa jeho talent a šikovnosť zúročila a mohol napredovať vo svojom štúdiu a pracovať na sebe.  

2020101001 Adam Sikorják - študent

Adam je 19-ročný mladý muž študujúci na cirkevnom bilingválnom gymnáziu v Starej Ľubovni. Venuje sa hlavne chémii, rád číta knihy a jeho vášeň k histórii sa prejavuje v práci na hrade Ľubovňa.  Tiež sa zaujíma aj o rôzne témy mimo jeho záujmov a nebojí sa prejaviť svoje názory. Je mladý, kreatívny, rozhľadený a veľmi sympatický. 

Až na strednej škole si Adam uvedomil a objavil svoj vzťah k chémii. Zistil ako veľmi zasahuje do každodenných životov a že to by mohol byť ďalší spôsob ako nepriamo pomáhať ľuďom, a to v rôznych oblastiach štúdia. Keď v sebe tento potenciál objavil, tak začal robiť všetko preto, aby ho ďalej rozvíjal. Veľké množstvo chemických olympiád, dve stredoškolské odborné činnosti a tri spolupráce a stáže na vysokých školách na Slovensku a v Čechách. 

Tieto malé krôčiky ho doviedli až do piateho ročníka, kedy sa študenti rozhodujú pre výber vysokej školy. Adam si prihlášky podal na 5 univerzít vo Veľkej Británii, medzi nimi jednu aj na Oxford. Na všetky školy ho prijali, rozhodovanie bolo teda ťažké, ale nakoniec si vybral práve Univerzitu v Oxforde, kde by mal v októbri nastúpiť.

Adamovým cieľom je skúsiť to na slávnej univerzite v Oxforde a ak sa mu podarí štúdium zvládnuť, uvažuje aj nad jeho postgraduálnym pokračovaním. Momentálne ho veľmi zaujíma vesmírna a biomedicinálna chémia, ale ako sa vraví: “Človek mieni, Pán Boh mení.” Rovnako sa možno zmenia aj Adamove záujmy, ale jedno je isté - po úspešnom ukončení štúdia by chcel robiť niečo vedecké, zaujímavé a zároveň užitočné a pomáhať ľuďom v globálnom merítku. 

Účel použitia finančných prostriedkov:
Rodičia a najbližšia rodina Adamovi fandia a všemožne ho podporujú, ale aby utiahli celé náklady na štúdium v Oxforde, museli by sa zadĺžiť na dlhé roky. Napríklad len školné na rok je vo výške £9 250 (10 435,12 €). Vaše príspevky zo zbierky budú použité na školné a náklady súvisiace so štúdiom.

Údaje k poukázaniu príspevku:
Číslo účtu: SK48 8330 0000 0024 0179 0524
Variabilný symbol: 2020101001
Text: Adam Sikorjak student

Transparentná zbierka bez rizika:
Príspevky zbierky sú poukazované na transparentný účet a v prípade, ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete, že vami poskytnuté peniaze potrebujete a najneskôr do 31.03.2021, teda do skončenia zbierky, požiadate o vrátenie príspevku, poukážeme Vám ho späť na Váš účet, z ktorého ste príspevok poukázali. 

Zbierka pre Adama v príspevku Ľubovnianskej Televízie

Adam predstavuje svoj parfum pre Hrad Ľubovňa v TV JOJ

Vyhlásenie a ciele zbierky FOND PODPORY

Podporte Adama kúpou predmetu zbierky:
Občianske združenie RAMAGU venovalo na účel zbierky vstupenky na svoje podujatia a predstavenia. Ak by ste mali záujem o konkrétne predstavenie, kontaktujte nás telefonicky, aby sme Vám mohli hneď zaslať údaje k platbe za vstupenky. Sme radi, že nám pomáhate pomáhať a ďakujeme aj Občianskemu združeniu Ramagu za spoluprácu a darované vstupenky.

Email: aktivnyzivot@aktivnyzivot.sk Telefón: 0911 794 174 

 

Kategoria: 

Kratky popis: 

Finančne môžete podporiť študenta, ktorý potrebuje najmä finančnú pomoc, aby sa jeho talent a šikovnosť zúročila a mohol napredovať vo svojom štúdiu a pracovať na sebe. Údaje k poukázaniu príspevku: Číslo účtu: SK48 8330 0000 0024 0179 0524 Variabilný symbol: 2020101001 Text: Adam Sikorjak student