Potenie-ruk

Nadpriemerné potenie rúk možno odstrániť:

Základná kúra v ambulancii v Barjedov - 15 sedení - 20 eur

Potenie minulosťou

 

 

Máte problém s nadmerným potením?

 

Ponúkame Vám možnosť liečby nadmerného potenia rúk a nôh pomocou moderného ionoforezného prístroja INDROMED 5 PS a nadmerné potenie sa stane minulosťou

Jednosmerný prúdpulzný jednosmerný prúd využívaný pri iontoforéznej liečbe je medzinárodne uznávanávedecky uznaná liečebná procedúra, ktorá je známa niekoľko rokov. Vo vedeckých štúdiách je liečba pulzným jednosmerným prúdom s idromedom® 5 PS hodnotená ako optimálna metóda liečby, vďaka novému typu prúdu, a to najmäveľmi citlivých pacientov, detímladých ľudí. Pôsobenie daného prúdu počas terapie je takmer necítiteľné, Možné vedľajšie účinky zreteľne znížené.

 

  • Prúd miesto liekov
     

Ionotoforézna - liečba idromedojm ® 5 GS alebo PS sa vykonáva pomocou kúpeľa rúk a nôh.Postihnuté časti tela ponárané do liečebnej nádoby, naplnenej obyčajnou tečúcou vodou. Slabý DC elektrický prúd je vedenýnádobe medzi elektródami. Tento prúd sa postupne zvyšuje do určitej intenzity, aby pacient cítil iba príjemné brnenie. Slaboprúd inhibuje sekréciu potných žliaz bez poškodenia žľazy samotnej.

  • Ako sa ionoforéza používa

Základná kúra je 15 sedení spočiatku 3x týždenne, neskôr1x týždenne. Ako náhle potenie ustúpi, liečba sa prerušuje event. sa pokračujeudržiavacej fáze liečby. Intenzita liečby je pre každého pacienta rozdielna.Liečba ionoforézou nie je okamžitý, ale postupný proces. Potenie postupne vymizneaj po 10 procedúrach. Potenie ustúpi akobyničoho nič. Nie je to tak, že sa začínate potiť stále menej, ale jeden deň sa ešte potítena druhý deň je potenie preč. Je však treba striktne dodržať počiatočnú fázu liečby, inak je výsledok neistý.

prvých fázach liečebnej procedúry zákazníci pozorujú, že sa potenie neznížilo. Niektorí sa dokonca potia ešte viac ako predtým. Toto je normálny jav, musíte však striktne dodržiavať liečebný cyklus, pokiaľ potenie úplne nevymizne. Kľúčomúspešnej terapii ionoforézou je trpezlivosť. Niekto sa prestane potiť po 4 liečebných cykloch. U niekoho môže trvať liečenie tri a vo výnimočných prípadochviac týždňov.

  • Komu pomáha

Ionoforéza Idromed 5 PS pomáha komukoľvek, kto pociťuje nepríjemné pocity spojenépotením. Jej výhoda spočívaľahkej aplikovateľnosti na oblasť dlaní rúkchodidiel. Prístroj sa môže používaťakomkoľvek veku.

  • Pre koho nie je ionoforéza určená

Prístroj na ionoforézu nesmú používať pacienti, ktorý majú v tele voperované kovové alebo elektrické implantáty ( napr. kardiostimulátor), kardiaci a tehotné ženy.

 

  • Čomu prístroj pomáha

Prístroj dokáže zaistiť potrebný kľud a sebavedomie pri obchodných jednaniach, kde vlhký stisk ruky skoro vždy znamená vyvolanie negatívneho dojmu.

Nebude sa potiť v situáciách, kedy ste nervózny a máte strach, pri pracovných pohovoroch a pri zoznamovaní budete pôsobiť sebavedomejšie než kedykoľvek predtým.

Pokiaľ vás trápi zápach a nepohodlie spojené s nadmerným potením chodidiel, prístroj zastaví potenie a vďaka tomu zmizne aj zápach.

Budete môcť bez problémov používať dotykové telefóny a tablety.

 

 Cena :

Základná kúra :

15 sedení/ 1. týždeň 3X týždenne, 2. týždeň 2X týždenne, ostatné kúry 1X týždenne

Cena za základnú kúru / 15 sedení / : 20 Eur

Každé ďalšie sedenie  / 1X týždenne /: 1 Eur

 

 

Bližšie informácie :  
   
Dermatovenerologická ambulancia Vedúca lekárka: Anna Kriľová
   
Kontakt :

tel.: 054 / 4788 240

  mail : annakrilova@nsp-bardejov.sk
   

Toto používajú aj na ambulancii v Bardejove

Idromed 5 GS Hyperhidróza Electro antiperspirant Dr Hönle

- [28.2. 2021]

 

 
Idromed 5 GS Hyperhidróza Electro antiperspirant Dr Hönle - 1
Idromed 5 GS Hyperhidróza Electro antiperspirant Dr Hönle - 2
Idromed 5 GS Hyperhidróza Electro antiperspirant Dr Hönle - 3
Idromed 5 GS Hyperhidróza Electro antiperspirant Dr Hönle - 4


 

Liečba ionoforézy pri nadmernom potení - hyperhidróza
Lacná a pohodlná terapia, dokonca aj doma,
idromed® 5 GS a idromed® 5 PS sa dá použiť nielen na klinike alebo v ordinácii lekára. Vďaka bezpečnej a jednoduchej obsluhe sú prístroje tiež ideálne pre domácu terapiu.

Liečba ionoforézy pri nadmernom potení - hyperhidróza
Liečba ionoforézy proti nadmernému poteniu - hyperhidróza Vložte obrázok do nového okna

Lacná a pohodlná terapia, dokonca aj doma,
idromed® 5 GS a idromed® 5 PS sa dá použiť nielen na klinike alebo v ordinácii lekára. Vďaka bezpečnej a jednoduchej obsluhe sú prístroje tiež ideálne pre domácu terapiu. Vyžadujú sa informácie poskytnuté ošetrujúcim lekárom.
V závislosti od situácie pacienta je veľmi často možné, aby zdravotné poistenie uhradilo náklady.
Dr. Tím zdravotníckych technológií Hönle vám rád pomôže.

Jednosmerný a pulzný prúd
Liečba jednosmerným prúdom a pulzným prúdom sa medicínsky úspešne používa už mnoho rokov. Terapia DC, ako sa praktizuje s idromed® 5 GS, je medzinárodne zabezpečená v mnohých klinických štúdiách, pokiaľ ide o jej lekársku účinnosť.
Pulzný prúdový postup, ktorý sa neskôr vyvinul v úzkej spolupráci s najväčšími nemeckými univerzitnými klinikami, sa vyznačuje výrazným znížením pocitu terapeutického prúdu. Prúd je nastavený na fyziologicky vhodnú frekvenciu.
Vo vedeckých štúdiách sa táto forma prúdu považuje za optimálnu metódu liečby. Dr. Tím lekárskych technológií spoločnosti Hönle súhlasí s týmto hodnotením. Ionoforézna terapia bola možná pomocou metódy pulzného prúdu pre zvlášť citlivých pacientov, deti a dospievajúcich.
Pri obidvoch týchto metódach sa môžu ruky a chodidlá počas liečby odstrániť z terapeutických vaní bez predtým známeho efektu.
Elektrina namiesto liekov
Spracovanie ionoforézou s idromed® 5 GS a idromed® 5 PS sa uskutočňuje jednoduchým kúpeľom na rukách a nohách v vodovodnej vode. K tomuto účelu slúžia žľaby, ktorými sa cez elektródy vedie slabý jednosmerný alebo pulzný prúd. Slabý prúd spomaľuje vylučovanie potných žliaz bez poškodenia žliaz. V oblasti podpazušia sa prúd aplikuje pomocou vlhkých vreciek na špongie.Ľahké a rýchle použitie
V prvej fáze by sa problémové oblasti mali ošetrovať raz denne po dobu 15 minút. Spravidla postačuje 10 až 15 aplikácií na normalizáciu obsahu vlhkosti v pokožke. Preto postačuje pravidelne liečiť postihnuté oblasti raz alebo dvakrát týždenne.
Pohodlné a hygienické
Nová ochrana okrajov na prichytenie výrazne zvyšuje pohodlie a chráni vás pred tlakovými bodmi počas ošetrovania rúk. Jednoducho ho vyberte na čistenie, opláchnite čistou vodou a potom osušte bežnou utierkou pre domácnosť.

Zvláštnosti
• Ideálne pre použitie na klinike, v praxi aj doma
• Prevádzka je možná bez asistenta
• Predvolba terapeutickej
dávky
• Plne automatický proces liečby
-Inteligentný bezpečnostný obvod ,elektronické obmedzenie prúdu
-Monitorovanie
Kúpené v Nemecku

 

Meno:
 
Retro
 
Telefón:
 
0904363922
 
Lokalita: 907 01 Myjava

Videlo:

54 ľudí

Cena:

355 €

Ďalšie prístroje a zariadenia na komerčnej báze:

Electro Antiperspirant za 357 eur

https://www.iontoforeza.sk/electro-antiperspirant za 357 eur

IDROMED 5 - priamo ten, čo majú v Bardejove za 588 eur
https://www.lekarske-pristroje.sk/c/liecba-koznych-ochoreni/nadmerne-pot...

DERMADRY - zo stránky za 287 EUR

https://dermadry.com

Tu je porovnanie dvoch prístrojov

https://dermadry.com/pages/compare-dermadry-idromed?utm_source=google&ut...